Titulní strana (mapa stránek)   |   Ďáblice -> Nástěnka - obec a lidé -> Volnočasové aktivity pro děti i dospělé v Obecním domě
Volnočasové aktivity pro děti i dospělé v Obecním domě

Vážení rodiče, milé děti!

 

V Obecním domě se od podzimu minulého roku uvolnily prostory, které by naše městská část chtěla od září 2015 využít pro rozšíření nabídky mimoškolních volnočasových aktivit pro děti i dospělé.

Za tímto účelem jsme oslovili vedení DDM Praha 8 – Spirála, které spolupráci s naší MČ uvítalo. Společně jsme tedy vytipovali kroužky, o které by mohl být v Ďáblicích zájem, protože je ještě nenabízí naše ZŠ, a které jsou pro prostory v Obecním domě vhodné. Tyto kroužky i některé jiné naleznete v níže uvedeném dotazníku, o jehož vyplnění vás tímto prosíme, protože nám pomůže zjistit, o které aktivity je skutečně zájem.

Děti, které navštěvují naši ZŠ, dostanou dotazník ve škole, kde ho mohou také vyplněný odevzdat. Děti, které naši ZŠ nenavštěvují, mohou vyplnit dotazník, který je ke stažení níže a vyplněný poslat na adresu: kulturni.komise.dablice@seznam.cz

Předem děkuji za čas, který věnujete vyplnění tohoto dotazníku. Věřím, že se nám společně podaří nabídnout v Ďáblicích od září zajímavé volnočasové aktivity, které se dětem i rodičům budou líbit.

 

Simona Dvořáková

Kulturní komise


 

Soubory ke stažení
dotaznik-volnocasove_aktivity.docx